Новини

04 Грудень 17:59
З 1 СІЧНЯ СТАРТУЄ ЧЕРГОВА КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАНЯ ДОХОДІВ.
З 1 СІЧНЯ СТАРТУЄ ЧЕРГОВА КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАНЯ ДОХОДІВ.

Головне управління Держпрод-споживслужби в Сумській області нагадує, що 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо увагу на необхідності заміни ЕЦП – електронного цифрового підпису (електронного ключа), у разі закінчення терміну його придатності.

Новий ЕЦП можна отримати у акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК). З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі «АЦСК» (найбільш поширеними є АЦСК Державної фіскальної служби, органів юстиції та ПАТ КБ «Приватбанк»).

На веб-сайті НАЗК за посиланням https://goo.gl/cJSXSp розміщені поширені запитання при роботі з Реєстром декларацій, переглянувши які, можливо визначити проблему, яка вас стосується, та спосіб її вирішення.

Крім того, у зв’язку з нечітким роз’ясненням Національного агентства з питань запобігання корупції щодо деталізації функцій представників влади посадовими і службовими особами державних органів та відповідного віднесення таких посад до суб’єктів декларування, рекомендуємо подавати щорічні електронні декларації (а також подавати повідомлення про суттєві зміни майнового стану у разі їх настання) фельдшерам санітарним, помічникам лікаря-епідеміолога та провідним лікарям (зі статусом державного інспектора та державного ветеринарного інспектори)

Завчасно підготувавшись до чергового етапу електронного декларування Ви полегшите собі роботу з Реєстром.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу