Новини

04 Грудень 17:59
З 1 СІЧНЯ СТАРТУЄ ЧЕРГОВА КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАНЯ ДОХОДІВ.
З 1 СІЧНЯ СТАРТУЄ ЧЕРГОВА КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАНЯ ДОХОДІВ.

Головне управління Держпрод-споживслужби в Сумській області нагадує, що 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо увагу на необхідності заміни ЕЦП – електронного цифрового підпису (електронного ключа), у разі закінчення терміну його придатності.

Новий ЕЦП можна отримати у акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК). З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі «АЦСК» (найбільш поширеними є АЦСК Державної фіскальної служби, органів юстиції та ПАТ КБ «Приватбанк»).

На веб-сайті НАЗК за посиланням https://goo.gl/cJSXSp розміщені поширені запитання при роботі з Реєстром декларацій, переглянувши які, можливо визначити проблему, яка вас стосується, та спосіб її вирішення.

Крім того, у зв’язку з нечітким роз’ясненням Національного агентства з питань запобігання корупції щодо деталізації функцій представників влади посадовими і службовими особами державних органів та відповідного віднесення таких посад до суб’єктів декларування, рекомендуємо подавати щорічні електронні декларації (а також подавати повідомлення про суттєві зміни майнового стану у разі їх настання) фельдшерам санітарним, помічникам лікаря-епідеміолога та провідним лікарям (зі статусом державного інспектора та державного ветеринарного інспектори)

Завчасно підготувавшись до чергового етапу електронного декларування Ви полегшите собі роботу з Реєстром.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.