Новини

15 Березень 11:38
З НАГОДИ СВЯТА ВРУЧЕНО ГРАМОТИ І ПОДЯКИ КРАЩИМ ПРАЦІВНИКАМ УПРАВЛІННЯ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
З НАГОДИ СВЯТА ВРУЧЕНО ГРАМОТИ І ПОДЯКИ КРАЩИМ ПРАЦІВНИКАМ УПРАВЛІННЯ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

15 березня начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій МОІСЕЄНКО привітав із професійним святом, Всесвітнім днем захисту прав споживачів, працівників управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Вітаючи колектив, він висловив подяку за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню, побажавши працівникам та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і невичерпної життєвої енергії. За сумлінну працю, наполегливість, високий професіоналізм, а також з нагоди свята вручив Почесні грамоти і подяки Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради кращим працівникам управління. До привітань з побажаннями міцного здоров’я, терпіння та успіхів у роботі приєдналася також заступник начальника Микола КОЦУПІЙ та начальник управління захисту споживачів Володимир ЄЩЕНКО.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.