Новини

03 Липень 09:54
За масове отруєння бджіл притягнуто до адміністративної відповідальності суб’єкта господарювання в сфері вирощування сільськогосподарських культур
За масове отруєння бджіл притягнуто до адміністративної відповідальності суб’єкта господарювання в сфері вирощування сільськогосподарських культур

Останнім часом частішають випадки загибелі бджіл. Отруєння цих комах спостерігається у весняно-літній період при масових обробках сільськогосподарських посівів.

Для встановлення причини загибелі бджіл інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було здійснено позапланове інспектування суб’єкта господарювання, що здійснює свою діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур, даного суб’єкта господарювання було притягнуто до адміністративної відповідальності і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу за недотримання вимог Закону України «Про бджільництво».

В свою чергу для більшої обізнаності суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області заплановано проведення семінарів в регіональних центрах Сумської області на тему: «Щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин, у тому числі статті 37 Закону України «Про бджільництво» З графіком проведення семінару можна ознайомитися за посиланням: http://www.dpss-sumy.gov.ua/news/v-rayonnih-centrah-sumskoyi-oblasti-proydut-seminari-na-temu-shchodo-dotrimannya-zakonodavstva.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.