Новини

21 Червень 10:15
ЗА ПОРУШЕННЯ ГІГІЄНІЧНИХ ВИМОГ ДО ВИРОБНИЦТВА ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВИРОБІВ НА ОПЕРАТОРА РИНКУ НАКЛАДЕНО ШТРАФ
ЗА ПОРУШЕННЯ ГІГІЄНІЧНИХ ВИМОГ ДО ВИРОБНИЦТВА ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВИРОБІВ НА ОПЕРАТОРА РИНКУ НАКЛАДЕНО ШТРАФ

Ціни на хлібопекарські вироби постійно зростають і кожний споживач купуючи їх заслуговує на отримання за свої гроші дійсно безпечного харчового продукту але, нажаль, деякі оператори ринку нехтують гігієнічними вимогами до виробництва хлібопекарських виробів і тому проводячи інспектування ми фіксуємо багато порушень вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

При плановому інспектуванні оператора ринку з виробництва хлібопекарських виробів інспекторами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було встановлено ряд порушень, а саме не у повній мірі дотримання гігієнічних вимог.

На оператора ринку по виробництву хлібопекарських виробів за дані порушення керуючись ст.65,66 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» головним державним ветеринарним інспектором Сумської області накладено штраф у розмірі 37,2 тис. грн.

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, неодноразово наголошувало операторам ринку про їх відповідальність за безпечність харчового продукту та необхідність дотримуватись гігієнічних вимог, адже споживачі купуючи хлібобулочні вироби розраховують на отримання якісного і смачного продукту, а головне корисного для організму.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.