Новини

21 Червень 10:15
ЗА ПОРУШЕННЯ ГІГІЄНІЧНИХ ВИМОГ ДО ВИРОБНИЦТВА ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВИРОБІВ НА ОПЕРАТОРА РИНКУ НАКЛАДЕНО ШТРАФ
ЗА ПОРУШЕННЯ ГІГІЄНІЧНИХ ВИМОГ ДО ВИРОБНИЦТВА ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВИРОБІВ НА ОПЕРАТОРА РИНКУ НАКЛАДЕНО ШТРАФ

Ціни на хлібопекарські вироби постійно зростають і кожний споживач купуючи їх заслуговує на отримання за свої гроші дійсно безпечного харчового продукту але, нажаль, деякі оператори ринку нехтують гігієнічними вимогами до виробництва хлібопекарських виробів і тому проводячи інспектування ми фіксуємо багато порушень вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

При плановому інспектуванні оператора ринку з виробництва хлібопекарських виробів інспекторами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було встановлено ряд порушень, а саме не у повній мірі дотримання гігієнічних вимог.

На оператора ринку по виробництву хлібопекарських виробів за дані порушення керуючись ст.65,66 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» головним державним ветеринарним інспектором Сумської області накладено штраф у розмірі 37,2 тис. грн.

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, неодноразово наголошувало операторам ринку про їх відповідальність за безпечність харчового продукту та необхідність дотримуватись гігієнічних вимог, адже споживачі купуючи хлібобулочні вироби розраховують на отримання якісного і смачного продукту, а головне корисного для організму.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу