Новини

19 Березень 17:12
ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАЛЕЖНЕ ЗБЕРІГАННЯ НЕПРИДАТНИХ ХІМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН
ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАЛЕЖНЕ ЗБЕРІГАННЯ НЕПРИДАТНИХ ХІМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН

Про це йшлося на черговому засіданні районної комісії з питань поводження з безхазяйними відходами у сфері поводження з непридатними та забороненими до використання пестицидами та отрутохімікатами на території Роменського району.

У роботі комісії прийняли участь спеціалісти Роменського міськрайонного управління та Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Комісією розглянуто питання належного зберігання хімічних засобів захисту рослин в с. Перехрестівка та с. Кашпури Перехрестівської сільської ради Роменського району, що знаходяться на балансі державних дослідних господарств ДП «ДГА «Надія» ІСГПС НААН та ДП «ДГ «Іскра» ІСГПС НААН.

За результатами засідання районної комісії прийнято рішення щодо виїзду комісії на територію Перехрестівської сільської ради Роменського району для обстеження та складання актів інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин.

Сільським радам Роменського району, у яких у 2018 році були проведені роботи по перезатаренню хімічних засобів захисту рослин, рекомендовано забезпечити належне зберігання отрутохімікатів та проінформувати комісію про стан справ.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.