Новини

29 Серпень 17:13
Заходи боротьби та профілактики зі сказом
Заходи боротьби та профілактики зі сказом

Під час апаратної наради при голові Білопільської районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів, установ та організацій Білопільського району розглянуто питання профілактики сказу тварин на території Білопільського району.

Начальник Білопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області доповів, що по району розроблено та впроваджено Програми профілактики сказу на 2018-2020 роки. Відповідно до даних програм у 2018 та за поточний період 2019 року виділені кошти були направлені на боротьбу з безпритульними тваринами. Також бригадою мисливців проводиться робота по знищенню диких та безпритульних тварин, як потенційних розповсюджувачів сказу.

Під час доповіді була зосереджена увага на профілактику сказу у продуктивних тварин та на розробку, затвердження та впровадження Правил утримання тварин у населених пунктах району, і як наслідок розгляд випадків порушення даних Правил та притягнення винних осіб до відповідальності, зокрема при відмові власників у проведенні профілактичних щеплень домашнім тваринам.

До учасників наради доведено інформацію про заходи з ліквідації, які вживаються у неблагополучному пункті у зв’язку з підтвердженням випадку захворювання кота на сказ.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.