Новини

24 Січень 17:08
ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ
ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ

Спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на виконання рішень ДНПК при обласній держадміністрації разом з працівниками поліції 23.01.2019 року здійснили  моніторинг місць стихійної торгівлі продуктами харчування на території міста. В ході моніторингу була проведена профілактична робота з 14 особами, які реалізовували харчові продукти (кров’яні ковбаси, молочна продукція, риба ставкова, м'ясо птиці, харчова продукція промислового виробництва) за межами ринку шляхом роз’яснення правил торгівлі харчовими продуктами, ветеринарно-санітарних правил для ринків та вимог Закону України «Про основні вимоги та принципи до безпечності та якості харчових продуктів».

Працівниками поліції в ході моніторингу  складено 3 протоколи щодо торгівлі харчовими продуктами у невстановлених місцях відповідно ст.159 КУпАП.

Також у місті створена депутатська комісія по стихійній торгівлі до складу якої входять спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. За 2018 рік проведено 12 засідань комісії, на якій розглядалися питання:

  •  роботи управління ЖКГ при міській раді  щодо ліквідації місць стихійної торгівлі,
  • введення в штатний розпис посад інспекторів, якім надано буде право складати протоколи щодо порушення благоустрою міста,
  • незаконне розміщення МАФів,
  • реалізація харчових продуктів на приринковій території,
  • робота КП « Шосткинський міський ринок»,
  • виконання   інспекторами УЖКГ обов’язків щодо стихійної торгівлі та інші.

Проведення моніторингу місць несанкціонованого продажу харчових продуктів та надання інформації працівникам поліції буде продовжуватись.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.