Новини

24 Січень 17:08
ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ
ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ

Спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на виконання рішень ДНПК при обласній держадміністрації разом з працівниками поліції 23.01.2019 року здійснили  моніторинг місць стихійної торгівлі продуктами харчування на території міста. В ході моніторингу була проведена профілактична робота з 14 особами, які реалізовували харчові продукти (кров’яні ковбаси, молочна продукція, риба ставкова, м'ясо птиці, харчова продукція промислового виробництва) за межами ринку шляхом роз’яснення правил торгівлі харчовими продуктами, ветеринарно-санітарних правил для ринків та вимог Закону України «Про основні вимоги та принципи до безпечності та якості харчових продуктів».

Працівниками поліції в ході моніторингу  складено 3 протоколи щодо торгівлі харчовими продуктами у невстановлених місцях відповідно ст.159 КУпАП.

Також у місті створена депутатська комісія по стихійній торгівлі до складу якої входять спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. За 2018 рік проведено 12 засідань комісії, на якій розглядалися питання:

  •  роботи управління ЖКГ при міській раді  щодо ліквідації місць стихійної торгівлі,
  • введення в штатний розпис посад інспекторів, якім надано буде право складати протоколи щодо порушення благоустрою міста,
  • незаконне розміщення МАФів,
  • реалізація харчових продуктів на приринковій території,
  • робота КП « Шосткинський міський ринок»,
  • виконання   інспекторами УЖКГ обов’язків щодо стихійної торгівлі та інші.

Проведення моніторингу місць несанкціонованого продажу харчових продуктів та надання інформації працівникам поліції буде продовжуватись.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу