Новини

27 Серпень 11:45
Заклади освіти Боромлянської об'єднаної територіальної громади готові до роботи у 2019-2020 навчальному році
Заклади освіти Боромлянської об'єднаної територіальної громади готові до роботи у 2019-2020 навчальному році

23 серпня 2019 року фахівці Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у комісійній перевірці стану готовності закладів освіти Боромлянської об’єднаної територіальної громади Тростянецького району Сумської області до роботи у 2019-2020 навчальному році.

Загалом в новому навчальному році в школах громади буде навчатися 439 учнів, із них 50 учнів вперше розпочне подорож у Країну знань в класах Нової української школи, в яких проведені капітальні ремонти та які обладнані згідно сучасних вимог. 142 дитини виховується в дошкільних навчальних закладах громади.

В поточному році в громаді проведено капітальний ремонт (заміна старої покрівлі на сучасну покрівлю із металочерепиці) навчального корпусу у Новгородській філії Боромлянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, корпусу початкової ланки Боромлянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ та капітальній ремонт класів для Нової української школи із заміною вікон, дверей на металопластикові тощо в Гребениківській філії Боромлянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ. Загалом на капітальний ремонт навчальних закладів було витрачено 2,3 млн. грн. та 350 тис. грн. на проведення поточного ремонту навчальних класів, спортивних зал, харчоблоків та приміщень в дошкільних навчальних закладах.

Під час перевірки увага акцентувалась на питаннях забезпечення харчоблоків навчальних закладів якісною холодною та гарячою проточною водою, необхідним технологічним та холодильним обладнанням, забезпеченість миючими та дезінфікуючими засобами, наявність договорів на проведення дератизаційних та дезінсекційних робіт, проведення ревізії роботи опалювальної та каналізаційної систем, проходження медичних оглядів тощо.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.