Новини

17 Жовтня 08:49
ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПІД ДЕРЖАВНИМ КОНТРОЛЕМ
ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПІД ДЕРЖАВНИМ КОНТРОЛЕМ

Спеціалістами Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на виконання Наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області №1668-ОД від 02.10.2018 року проведена планова перевірка комунального закладу Сумської обласної ради - Правдинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Великописарівського району щодо дотримання вимог у сфері санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та якості харчових  продуктів.

Під час перевірки звернено увагу на виконання вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» від 24.02.1994 року № 4004-XII, Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» № 771/97-В від 23.12.1997 року, а саме: створення належних санітарно-гігієнічних умов для перебування, виховання, організації якісного, раціонального харчування дітей, збалансованого раціону, який є основною умовою для нормального росту і розвитку дітей.

В ході перевірки проведено обстеження прилеглої території закладу, спортивних майданчиків, основних функціональних приміщень закладу, санітарно-технічного обладнання для дітей, вентиляцію у приміщеннях кабінетів, організацію медичного обслуговування тощо.

На території розташований медичний пункт який забезпечений усім необхідним обладнанням та ліками.

За результатами перевірки складені акти та довідки з рекомендаціями по дотриманню законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та вимог санітарного законодавства.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.