Новини

24 Липень 10:57
ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТИЙ ОНЛАЙН-КУРС ПО ЗАПОБІГАННЮ КОРУПЦІЇ.
ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТИЙ ОНЛАЙН-КУРС ПО ЗАПОБІГАННЮ КОРУПЦІЇ.

Розвиток сучасної української держави тотожний із наповненням законодавства та правових норм. Для осіб, уповноважених на виконання функцій держави, одним із пріоритетних напрямків самоосвіти є сфера запобігання корупції.

У сучасних умовах глобалізації та Інтернет-простору ефективним елементом підвищення рівня професійної компетентності є онлайн-курси, перевагою яких є доступність, можливість вивчення у будь-який зручний час, зрозумілість тощо.

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати!».

Зазначений курс розрахований на підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», як щодо отримання подарунків, так і суміщення з іншими видами діяльності.

Курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет. На платформі курсу існує форма для відкритих обговорень (форум) за участю представників НАЗК.

Для участі у курсі потрібно зайти на сайт «Прометеус», віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» та зареєструватися.

Інформація, що подається не є об’ємною, доступна та зрозуміла. Для перевірки знань необхідно пройти лише 2 тести. За результатами навчання слухачам, що пройшли курс, видаються сертифікати.

Тому радимо долучитися до цікавого та змістовного навчання для підвищення рівня власної обізнаності та компетентності.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу