Новини

11 Березень 22:15
ЗАРАЗНИЙ ВУЗЛИКОВИЙ ДЕРМАТИТ. СИМУЛЯЦІЙНІ ВПРАВИ В УКРАЇНІ
ЗАРАЗНИЙ ВУЗЛИКОВИЙ ДЕРМАТИТ. СИМУЛЯЦІЙНІ ВПРАВИ В УКРАЇНІ

5-7 березня в м. Київ були проведені симуляційні вправи з реагування на загрозу заразного вузликового дерматиту (ЗВД) в Україні, в ході реалізації Проекту «Посилення регіональної готовності, профілактики і боротьби з заразним вузликовим дерматитом великої рогатої худоби в Україні».

Метою заходу була оцінка ефективності Плану заходів у разі виникнення ЗВД ВРХ на території України та Плану екстреної вакцинації, визначення їх сильних та слабких сторін з метою їх покращення та отримання рекомендацій щодо внесення змін. Під час тренінгу в неформальній обстановці ключовий персонал (представники центрального органу Держпродспоживслужби та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, профільні фахівці Головних управлінь Держпродспоживслужби та представники регіональних служб Державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті) були залучені до обговорення змодельованих сценаріїв проникнення спалахів ЗВД на території прикордонних областей з Росією. Симуляційні вправи обмежувалися використанням поточних планів, Інструкцією щодо профілактики та боротьби із ЗВД ВРХ, посадовими інструкціями та стандартними операційними процедурами, а також шаблону Плану заходів у разі виникнення ЗВД ВРХ із додатками. Цікаво було почути про практичний досвід з ліквідації та профілактики ЗВД від представників ФАО Цвятко Александрова та Марка Ховарі на території Болгарії та Угорщини.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.