Новини

07 Лютий 12:21
ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИ КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИ КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Під головуванням голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Краснопільській РДА відбулося засідання, на якому розглянуті питання профілактики сказу, африканської чуми свиней, заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби, лейкозу ВРХ та попередження отруєння бджіл у 2019 році.

Заслухано доповідь начальника Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області А.Дзюбана, який доповів про епізоотичну ситуацію на території Сумської області та району. Посадовець вказав користувачам мисливських угідь щодо недостатньої роботи по проведенню депопуляції дикого кабана у 2018 році та наголосив про посилення проведення заходів для добування лисиць в обсягах, передбачених методичними рекомендаціями по плануванню, організації та проведенню пероральної імунізації диких м’ясоїдних проти сказу.

Взято до відома інформацію інженера-мисливствознавця ТОВ МРГ «Ліси Сумщини» С. Качалки по заходам, що вживаються на території мисливського господарства з питань проведення депопуляції дикого кабана та проведення заходів з відстрілу лисиць та бродячих тварин.

За результатами розгляду питань порядку денного та на виконання протокольного рішення №1 від 18.01.2019 року Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Сумській обласній державній адміністрації прийнято ряд рішень які дадуть змогу покращити епізоотичну ситуацію на території району.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу