Новини

06 Грудень 11:36
ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ РДА
ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ РДА

На виконання Доручення Головного державного ветеринарного інспектора в Сумській області від 22.11.2018 р. № 02.3-19/10774 5 грудня 2018 р. проведено позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при  Недригайлівській районній державній адміністрації. На засіданні  було розглянуті питання про дотримання громадою ветеринарно-санітарних вимог при переміщенні живих тварин та недопущення стихійної торгівлі останніми, а також  продуктами тваринного походження. Заслухано голів сільських та селищних рад, щодо стану  місць захоронення тварин для вжиття дієвих заходів впливу для приведення вказаних об'єктів у відповідність  до правил облаштування і утримання діючих (існуючих)  худобомогильників та біотермічних ям. Особлива увага приділялась питанню неблагополучної ситуації з АЧС в Липоводолинському районі, відповідно запропоновані заходи попередження розповсюдження АЧС в Недригайлівському районі.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.