Новини

08 Лютий 10:43
Засідання районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії
Засідання районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

07.02.2019 року відбулося перше у нинішньому році засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Великописарівській районній Державній адміністрації яку очолив перший заступник голови райдержадміністрації голова ДНПК Микола Скоромний.

На засіданні були присутні: начальник агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Ігнатенко, начальник Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олексій Широкий та начальник Великописарівської районної Державної лікарні ветеринарної медицини Андрій Савельєв.

Начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проінформував присутніх про епізоотичну ситуацію на території України, області, районі та у прикордонних державах щодо інфекційних хвороб тварин( сказ, африканська чума свиней, заразний вузликовий дерматит ВРХ, лейкоз ВРХ).

Серед радикальних заходів боротьби і профілактики сказу одне з основних місць посідає пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин, ефективність якої доведена як експериментальних, так і в польових умовах.

Так в листопаді місяці 2018 року на території мисливських угідь району проведено імунізацію диких м’ясоїдних тварин. На засіданні вирішено питання щодо організації протягом 2019 року заходів з відбору біологічного матеріалу лисиць з метою контролю ефективності проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території району. Затверджено склад груп та відповідальних осіб за участі мисливців та спеціалістів Держпродспоживслужби для здійснення відбору та доставки проб біоматеріалу.

Також, обговорили питання дотримання законодавства у сфері бджільництва та паспортизації пасік. Отримання достовірної інформації про реальну кількість бджолосімей на території району дасть змогу тримати ситуацію під контролем.

За результатами наради було обговорено головні аспекти роботи та плани на поточний 2019 рік.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.