Новини

01 Березень 19:42
Засідання робочої групи з виявлення джерел забруднення атмосферного повітря міста Шостки
Засідання робочої групи з виявлення джерел забруднення атмосферного повітря міста Шостки

28.02.2019 за участю спеціалістів відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та представників хімічно-небезпечних підприємств  міста Шостки було проведено засідання робочої групи з виявлення джерел забруднення атмосферного повітря міста Шостки хімічними речовинами. Заслухано представників підприємств щодо наявності дозвільної документації на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, а також станом контролю відповідних контролюючих органів. Визначено основні напрямки роботи робочої групи з подальшим лабораторно-інструментальним контролем на межах санітарно-захисних зон, що розташовані в місті.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.