Новини

26 Листопад 14:52
Засоби захисту рослин: світові тенденції та українські реалії
Засоби захисту рослин: світові тенденції та українські реалії

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 14 листопада 2019 року прийняли участь у роботі круглого столу організаторами заходу виступили Сумська обласна державна адміністрація, ННЦ «інститут аграрної економіки», ГС «Аграрний союз України» та інші.

В ході заходу були обговорені важливі питання для нашої держави в аграрному секторі:

  • засоби захисту рослин у сучасному землеробстві та фітосанітарна безпека;
  • світові тренди у технологіях застосування ЗЗР;
  • екологічні рішення застосування ЗЗР у сільському господарстві;
  • економічно вигідні та екологічно доцільні методи, як уберегти урожай, щоб не нашкодити.
  • зміни в майбутньому, які очікуються на ринку засобів захисту рослин.
Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.