Новини

19 Квітень 17:19
ЗАТВЕРДЖЕНА ПРОГРАМА ПРОФІЛАКТИКИ СКАЗУ НА 2018-2020 РОКИ
ЗАТВЕРДЖЕНА ПРОГРАМА ПРОФІЛАКТИКИ СКАЗУ  НА 2018-2020 РОКИ

За ініціативою начальника Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, депутата районної ради Дзюбана А.О. 18.04.2018 року відбулася 26 сесія 7 скликання Краснопільської районної ради, на яку винесена на розгляд депутатів та підтримана програма профілактики сказу в Краснопільському районі на 2018-2020 роки. Прийнята програма профілактики сказу дасть можливість виконувати поставлені завдання відповідно до сучасних потреб соціального розвитку району, підвищити рівень безпеки середовища існування людини, забезпечити виконання вимог Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про благоустрій населених пунктів», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», а також поліпшити епізоотичний стан і знизити витрати та епідемічні заходи й лікування населення району, оптимізацію хижих тварин до науково - обґрунтованих норм та регулювання чисельності безпритульних тварин. На виконання даної програми передбачено залучення коштів з місцевих бюджетів сільських та селищних рад протягом 2018-2020 років. Дана програма є пілотною і втілення її у життя дасть змогу більш дієво контролювати, в бік покращення, епізоотичну ситуацію Краснопільщини.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.