Новини

14 Травень 09:47
ЗАТВЕРДЖЕНО УНІФІКОВАНУ ФОРМУ АКТУ У СФЕРІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО УНІФІКОВАНУ ФОРМУ АКТУ У СФЕРІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

У квітні 2018 року набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України N 130 від 07.03.2018 яким затверджено уніфіковану форму акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері ветеринарної медицини», даний наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 березня 2018 р. за N 366/3181.

Із вступом в дію даного наказу втратив чинність наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 жовтня 2011 року N 538,  який затверджував  переліки питань для здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання законодавства у галузі ветеринарної медицини та уніфікованої форми акта перевірки.

Наказ N 130 від 07.03.2018  містить загальні вимоги до операторів потужностей (об’єктів), які провадять діяльність з розведення, вирощування, утримання та/або обігу тварин, репродуктивного і патологічного матеріалу та 12 додатків, які заповнюються окремо в залежності від виду  діяльності, а саме:

 1.  Розведення, вирощування, утримання та/або обігу диких тварин, (додаток 1);
 2. Розведення, вирощування, утримання та/або обігу тварин, що використовуються в наукових експериментах, тестуванні, навчальному процесі, виробництві біологічних препаратів, (додаток 2);
 3.  Розведення, вирощування, утримання та/або обігу птиці, (додаток 3); 
 4. Розведення, вирощування, утримання та/або обігу дрібної рогатої худоби (овець, кіз тощо), (додаток 4);
 5.  Розведення, вирощування, утримання та/або обігу свиней, (додаток 5);
 6. Розведення, вирощування, утримання та/або переміщення великої рогатої худоби, (додаток 6);
 7. Розведення, утримання та/або обігу бджіл, (додаток 7);
 8. Розведення, вирощування, утримання та/або обігу коней, віслюків, мулів, лошаків, верблюдів, (додаток 8);
 9.  Розведення, вирощування, утримання та/або обігу риби, інших водних живих ресурсів, (додаток 9);
 10. Діяльність з обігу побічних продуктів тваринного походження, (додаток 10);
 11. Обігу ветеринарних препаратів і медикаментів, субстанцій, штамів мікроорганізмів, засобів ветеринарної медицини та засобів догляду за тваринами, (додаток 11);
 12. Діяльності з утримання притулків для тварин (собак та котів), (додаток 12).

Звертаємо увагу, що дана форма акту містить ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК питань щодо проведення державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у галузі ветеринарної медицини, який є обов’язковим для заповнення в не залежності від   виду господарської діяльності у сфері ветеринарної медицини під час здійснення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю).

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу