Новини

10 Вересень 10:25
ЗНОВУ ХВИЛЯ НЕБЕЗПЕКИ!!!
ЗНОВУ ХВИЛЯ НЕБЕЗПЕКИ!!!

08.09.2018 року, близько 11 години, до Глухівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надійшло повідомлення про виявлення ботулізму у 2-х чоловіків 41 і 45 років. Захворювання пов'язують з вживанням у їжу в'яленого ляща, придбаного в одному з магазинів м. Глухів. У зв'язку з цим, з метою недопущення подальшого поширення інфекції, Держпродспоживслужбою, спільно з управлінням охорони здоров'я області та правоохоронцями розпочато комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів. Наразі відібрано зразки продукції від постачальника для проведення відповідних досліджень. Реалізацію заборонено. Споживачам, до з'ясування усіх обставин, рекомендуємо утриматись від вживання в'яленої риби усіх видів.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.