Новини

17 Липень 11:52
Знову виявлено африканську чуму свиней
Знову виявлено африканську чуму свиней

Згідно зі звітом про дослідження від 16.07.2018 № 002353 п.м./18 регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області про результати досліджень патматеріалу від свійських свиней, підтверджено діагноз - африканська чума свиней  в особистому селянському  господарстві мешканки с. Стеблянки, Лебединського району Сумської області.

Рішенням засідання  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лебединській райдержадміністрації № 12 від 17.07.2018 року визначено межі вогнища (осередок), зони захисту, зони нагляду та затверджено План  заходів  з ліквідації  захворювання  африканської чуми свиней.

У неблагополучному пункті проводяться оздоровчі заходи.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.