Новини

25 Травень 13:49
Зустріч фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з підприємцями торгового центру
Зустріч фахівців  Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з підприємцями торгового центру

У торговому центрі «Євробазар» відбулась зустріч фахівців управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та підприємців, які здійснюють торгівельну діяльність у цьому центрі. Були роз'яснені основні вимоги законодавства про захист прав споживачів та надані відповіді на запитання. У зустрічі прийняв участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  Віталій Моісеєнко.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.