Новини

10 Квітень 11:13
ЗУСТРІЧ З ПІДПРИЄМЦЯМИ М. ЛЕБЕДИНА ТА ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ
ЗУСТРІЧ З ПІДПРИЄМЦЯМИ М. ЛЕБЕДИНА ТА ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ

На території  ПО «Лебединський ринок» 05 квітня 2018 року пройшла зустріч  з підприємцями м. Лебедина та Лебединського району  щодо роз’яснень вимог  Закону України №2042 від 18 травня 2017р  «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», який  набув чинності 04.04.2018 року.

У проведенні зустрічі прийняли участь: начальник Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Скварча О.А., головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Сумській області Шутренков Р.М., провідний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Єфросінін В.М., директор ПО «Лебединський ринок» Карпенко О.В., в.о. завідуючої відділом лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку Лебединської   міжрайонної  державної  лабораторії  Держпродспожвслужби Копил О.В., лікар ветеринарної медицини-ветсанексперт відділу лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку Лебединської   міжрайонної державної лабораторії Держпродспожвслужби Литвиненко Т.Ю., інспектор ПО «Лебединський ринок» Усенко В.М.

У ході зустрічі обговорювалися важливі та актуальні питання, зокрема  щодо змін у законодавстві з питань якості та безпеки продуктів харчування, а також щодо прав і обов’язків суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю харчовими продуктами.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.